Usługi bankowe

Rachunek db elite

Rachunek db eliteKompleksowe zarządzanie majątkiem, profesjonalne doradztwo, produkty finansowe idealnie dopasowane do potrzeb klienta, czy też wsparcie w każdej sytuacji w ramach usługi concierge - to tylko część udogodnień dostępnych dla zamożnych klientów bankowości prywatnej. Poniżej, na przykładzie rachunku db elite, przedstawiamy co private banking ma do zaoferowania w zakresie kont osobistych.

Więcej…

   

Kiedy dojdzie przelew? Zobacz jak działają sesje ELIXIR w bankach

Przelew bankowyInformacja na temat godzin wychodzenia i przychodzenia pieniędzy na konta bankowe są ważne nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla osób indywidualnych. W umiejętnym zarządzaniu środkami pomiędzy kilkoma kontami pomoże nam wiedza o sesjach ELIXIR. Sprawdźmy, czym właściwie są sesje ELIXIR. I kiedy dojdzie przelew wysłany właśnie tym systemem.

Więcej…

   

Etapy analizy zdolności kredytowej przedsiębiorstwa

Zdolność kredytowa przedsiębiorstwaZdolność kredytowa - zdolność osoby ubiegającej się o kredyt, do jego spłaty w ustalonym terminie.

Więcej…

   

Produkty bankowe - jak zachęcić do nich klienta?

Produkty bankoweBadania pokazują, że zaufanie Polaków do sektora bankowego rośnie. Chcąc unieść się na wznoszącej fali, osoby związane z branżą powinny wykorzystać moment na intensywny rozwój. Mają szansę to zrobić pod warunkiem skutecznego docierania do klientów.

Więcej…