Usługi bankowe

Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza

Kredyt hipotecznyJak do sprawy udzielenia kredytu hipotecznego podchodzą banki, jeśli wnioskodawcą jest osobą, która prowadzi działalność gospodarczą? Czy osoba prowadząca działalność może spodziewać się korzystnych ofert w bankach? Podpowiadamy, jak to wygląda w praktyce!

Więcej…

   

Podpowiadamy jakie formalności trzeba spełnić, by dostać kredyt gotówkowy online

Kredyt gotówkowy onlineObecnie kredyty gotówkowe są jednym z najpopularniejszych źródeł dodatkowych środków finansowych.

Polacy ufają bankom i instytucjom finansowym, które udzielają tego typu pożyczek, dlatego też wolą pobrać pieniądze stamtąd, niż zaufać rodzinie czy przyjaciołom. Z danych szacunkowych wynika, że już ponad ¼ Polaków posiada minimum jeden kredyt gotówkowy. Prawie połowa z nich wzięła kredyt w formie online.

Więcej…

   

Rachunek db elite

Rachunek db eliteKompleksowe zarządzanie majątkiem, profesjonalne doradztwo, produkty finansowe idealnie dopasowane do potrzeb klienta, czy też wsparcie w każdej sytuacji w ramach usługi concierge - to tylko część udogodnień dostępnych dla zamożnych klientów bankowości prywatnej. Poniżej, na przykładzie rachunku db elite, przedstawiamy co private banking ma do zaoferowania w zakresie kont osobistych.

Więcej…

   

Etapy analizy zdolności kredytowej przedsiębiorstwa

Zdolność kredytowa przedsiębiorstwaZdolność kredytowa - zdolność osoby ubiegającej się o kredyt, do jego spłaty w ustalonym terminie.

Więcej…