Rachunek db elite

Rachunek db eliteKompleksowe zarządzanie majątkiem, profesjonalne doradztwo, produkty finansowe idealnie dopasowane do potrzeb klienta, czy też wsparcie w każdej sytuacji w ramach usługi concierge - to tylko część udogodnień dostępnych dla zamożnych klientów bankowości prywatnej. Poniżej, na przykładzie rachunku db elite, przedstawiamy co private banking ma do zaoferowania w zakresie kont osobistych.

Rachunki osobiste z oferty standardowej pozwalają korzystać z wygodnych płatności kartą, przelewów internetowych czy zakupów online, a przy tym zapewniają łatwą kontrolę wydatków i możliwość bezpiecznego przechowywania kapitału. Decydując się na otwarcie rachunku bankowego private banking, tych udogodnień klient zyskuje znacznie więcej. Przede wszystkim, może liczyć dodatkowo na dostęp do licznych przywilejów i usług, stworzonych z myślą o potrzebach i oczekiwaniach klientów bankowości prywatnej.

Rachunek db elite - oprocentowany, profesjonalny i bez opłat za większość usług

Rachunek bankowy db (szczegóły oferty na: https://www.eliteprivatebanking.pl/#/db-elite/rachunek-db-elite) to oprocentowane konto osobiste, w przypadku którego większość dostępnych usług nie wymaga ponoszenia dodatkowych opłat. Dla nowych klientów, zarówno jego otwarcie, jak i prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, darmowe są również wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju i na świecie. Oferta rachunku przewiduje też możliwość wyboru prestiżowej karty płatniczej: Master Card, Visy Electron oraz IQ World MasterCard. Ta ostatnia pozwala korzystać z atrakcyjnego programu lojalnościowego Priceless Specials, dzięki któremu można zyskiwać punkty (wymieniane na atrakcyjne nagrody) kupując produkty i usługi u partnerów programu.

Prestiżowe i atrakcyjne produkty oraz usługi

Właściciel rachunku db elite ma również zapewniony dostęp do - kluczowego w bankowości prywatnej - wsparcia dedykowanego zespołu ekspertów finansowych. W eliteprivatebanking ten zespół współtworzy dwóch specjalistów: Menedżer i Dyrektor Private Banking. Model co-managementu jest bardzo efektywny, ponieważ gwarantuje klientowi dostęp do szerokiej oferty inwestycyjno-kredytowej, a także nieprzerwaną dostępność najwyższej klasy opiekunów.

Db elite to również bankowość elektroniczna oraz infolinia z dedykowanymi konsultantami, dzięki którym można składać w bezpieczny i dyskretny sposób dyspozycje operacji bankowych.

Właściciel rachunku może też korzystać z atrakcyjnych warunków oferty kredytowej oraz inwestycyjnej, czy też usługi concierge.

Rachunek private banking - udogodnienia pozafinansowe

Dzięki usłudze concierge, klient zyskuje pomoc w realizacji praktycznie dowolnej sprawy. Wystarczy wykonać jeden telefon, a asystent zajmie się na przykład rezerwacją biletów lotniczych lub stolika w restauracji.

  • Źródło zdjęcia: pexels.com