Inwestycje

Czy lokaty nocne są opłacalne?

Lokata nocnaProduktów, jakie jest w stanie zaoferować nam ze swojej strony bank jest naprawdę bardzo dużo. Można to zaobserwować nie tylko w przypadku kredytów, ale i lokat, na których wbrew pozorom banki zarabiają naprawdę sporo.

W związku z tym praktycznie przy każdej wizycie w oddziale naszego banku z pewnością doradca finansowy proponuje nam różnego rodzaju rozwiązania, które pozwolą nam na pomnażanie naszych oszczędności.

Więcej…

   

Lokaty bankowe - wybór, zalety i wady

Lokaty-bankoweJakie najważniejsze czynniki wpływają na wybór odpowiedniej lokaty bankowej?

Wszystkie banki na świecie reklamują swoje produkty finansowe i usługi jak tylko mogą. Nie ważne czy na ulotce, czy w telewizji, Internecie czy w radiu.

Ważne jest jedno, aby pamiętać, że każda reklama ma trochę prawdy w sobie, ale nie ujawnia w żadnym stopniu wad, które dla klienta mogą być czasami dyskwalifikującymi dany produkt finansowy.

Więcej…

   

Na czym polegają lokaty jednodniowe?

Lokaty jednodnioweByć może niektórzy z nas słyszeli o takich lokatach jak lokaty jednodniowe. Dziś postaramy się przybliżyć je jeszcze dokładniej, omówimy sobie także ich zalety i korzyści. Na początek jednak zajmiemy się samym pojęciem lokaty jednodniowej, a także opisem jej działania.

Pojęcie lokaty jednodniowej - czym jest i jak działa?

Z pewnością nie trudno się domyślić na czym taka lokata polega. Jak sama nazwa wskazuje trwa ona zaledwie jeden dzień, a dokładniej mówiąc 24 godziny.

Więcej…

   

3 ciekawe możliwości inwestycyjne

3 ciekawe inwestycjePieniądze powinno się inwestować, aby mogły na siebie pracować i nie tracić na wartości. Gdy liczymy na wysoki zysk, warto zwrócić się ku nowym obszarom inwestycyjnym. Oto kilka propozycji.

Więcej…