Inwestycje

Jakie nieruchomości pod inwestycje wybrać? Nieruchomości pod wynajem: kawalerka, apartament czy lokal usługowy?

ApartamentNieruchomości to popularna forma inwestycji, na którą decyduje się coraz więcej zamożnych Polaków. Pozwala to na całkiem spore dodatkowe źródło dochodu, pod warunkiem, że nabyta nieruchomość będzie generowała duży zysk, na co wpływ ma np. lokalizacja, ale i standard danego lokum. Jakie więc nieruchomości najlepiej wybrać pod inwestycje? Co bardziej się opłaci - kupić kawalerkę, apartament czy może lokal usługowy?

Więcej…

   

Rodzaje instrumentów inwestycyjnych

Instrumenty inwestycyjneNa rynku dostępny jest szereg instrumentów inwestycyjnych dedykowanych dla mniej i bardziej doświadczonych inwestorów. Ich wybór jest tak duży, że czasem początkujący decydują się włożyć pieniądze w coś co nie do końca rozumieją.

Więcej…

   

Czy lokaty nocne są opłacalne?

Lokata nocnaProduktów, jakie jest w stanie zaoferować nam ze swojej strony bank jest naprawdę bardzo dużo. Można to zaobserwować nie tylko w przypadku kredytów, ale i lokat, na których wbrew pozorom banki zarabiają naprawdę sporo.

W związku z tym praktycznie przy każdej wizycie w oddziale naszego banku z pewnością doradca finansowy proponuje nam różnego rodzaju rozwiązania, które pozwolą nam na pomnażanie naszych oszczędności.

Więcej…

   

Lokaty bankowe - wybór, zalety i wady

Lokaty-bankoweJakie najważniejsze czynniki wpływają na wybór odpowiedniej lokaty bankowej?

Wszystkie banki na świecie reklamują swoje produkty finansowe i usługi jak tylko mogą. Nie ważne czy na ulotce, czy w telewizji, Internecie czy w radiu.

Ważne jest jedno, aby pamiętać, że każda reklama ma trochę prawdy w sobie, ale nie ujawnia w żadnym stopniu wad, które dla klienta mogą być czasami dyskwalifikującymi dany produkt finansowy.

Więcej…