Blog

Energia słoneczna na tle innych odnawialnych źródeł energetycznych

Panele słoneczneWykorzystywanie promieniowania słonecznego do produkcji energii znane jest od dawna. Już w XIX wieku pojawiły się pierwsze teorie na ten temat. Jednak dopiero na przestrzeni ostatnich kilku lat system ten zaczął być widocznie udoskonalany.

Więcej…

   

Dom modułowy - co to jest?

Dom modułowyDomy modułowe to oferta, która z jednej strony staje się coraz popularniejsza w Polsce, z drugiej, nadal budzi wiele kontrowersji. Czy to w ogóle jest dom? Ile lat przetrwa taka zabudowa? Z czego wynika tak niski koszt?

Więcej…

   

Obrandowanie przesyłki - dlaczego warto?

Obrandowanie przesyłkiStosowanie powiązanych z marką znaków graficznych nie musi być domeną wielkich i znanych brandów. Nawet małe i dopiero rozpoczynające swoją działalność firmy powinny zadbać o stworzenie przyciągającego uwagę, a zarazem przyjemnego w odbiorze logo. Stosowanie go na co dzień - na produktach, opakowaniach, materiałach promocyjnych, stronie internetowej - pomoże w budowaniu tożsamości firmy i nawiązaniu trwałych relacji z klientami.

Więcej…

   

Jak dobrze przygotować się do sprzedaży samochodu?

Sprzedaż samochoduWielu osobom sprzedaż samochodu wydaje się trudna i skomplikowana. Wbrew pozorom, wcale nie jest to takie trudne. Wystarczy poznać podstawowe techniki sprzedaży, jakich musimy się trzymać, by nie paść ofiarą oszustwa.

Więcej…